Kolegyne a kolegovia,

aktuálne prežívame hektické obdobie, ktoré je prirodzenou súčasťou kolektívneho vyjednávania.

👉Od včera intenzívnejšie vnímame nespokojnosť zo strany zamestnancov s aktivitami zamestnávateľa, ktoré viacerí z vás považujú za formu nátlaku.

Spôsob, akým zamestnávateľ obhajuje svoje záujmy, ako odborová organizácia ovplyvniť nevieme. V tejto chvíli je však dôležité zachovať pokoj, rozvahu a nerobiť unáhlené závery…

👉Spolu s právnikom OZ KOVO aktuálne riešime otázku, či je možné napriek neplatnosti kolektívnej zmluvy nepriznať 13. mzdu a ďalšie mzdové nároky.

Situácia nie je jednoduchá, no vaša podpora je pre nás veľkým hnacím motorom a pokračujeme ďalej😉

Nie je dôvod na paniku…kolektívne vyjednávanie stále prebieha a všetko zostáva otvorené✌

Sledujte nás, v prípade otázok nás kontaktujte a hlavne medzi sebou komunikujte…

Prieskum stanoviska zamestnancov k návrhu zamestnávateľa z 6.kola KV stále pokračuje…dnes oddychová zóna CPP a zajtra oddychová zóna Modul výroba a to v časoch 10:00 – 15:00

VZO OZ KOVO MOBIS

Návrat hore